FANDOM


Disambig.png Ten artykuł dotyczy odcinka. Zobacz też: inne znaczenia tego słowa.


Zorro – 147. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Gdy Ferdek ogląda telewizję w nocy, nagle przez okno wpada Zorro. Prosi Ferdka o pieniądze, a następnie na bluzce daje mu ślad litery Z. Później przeprasza go za to, co mu zrobił. Zabiera rzeczy bogatym i oddaje biednym, a chwilę później sądzi, że pomylił mieszkanie. Następnie wraca z powrotem. Kiepski pyta Halinę, gdy leżą w łóżku, czy wierzy w Zorro. Żona odpowiada mu, że nie wie, kto to jest. Następnie ponownie wkracza Zorro i przynosi Kiepskim kibel. Ferdek jest bardzo ucieszony. Tymczasem następnego
908b4a88533221652992608b09c25ff9.jpg

Zorro u Kiepskich

dnia, gdy Ferdek siedzi w kuchni, przychodzi Boczek z kilkoma dużymi pizzami. Daje sąsiadowi za darmo. Okazuje się, że to Zorro załatwił pizze. Zorro wręcza Ferdkowi rzeczy, które kupił, natomiast Boczkowi wędliny. Gdy widzą to Paździochowie, są zaskoczeni. Paździoch idzie porozmawiać w obecności Ferdka i Boczka. Pyta sąsiadów, czy jest im dobrze. Boczek przyznaje, że mogło być lepiej i jednocześnie sugeruje, że Zorro od pewnego czasu zmizerniał. Po chwili sąsiedzi wypijają wódkę. Tymczasem w nocy na korytarzu Paździochowie przebierają się za biedaków. Gdy przychodzi Zorro. Paździoch trzyma tekturę z napisem "Zbieram na piwo". Zorro żałuje, że wcześniej nie zauważył Paździochów, gdyż pomógłby im. Obiecuje im, że dostają dużo rzeczy, po czym idzie do Kiepskich. Zorro wpada do sypialni i kradnie rzeczy. Daje Paździochom, a później wpadają Kiepscy i walczą o swoje własności. Świadkiem sytuacji jest Boczek. Chwilę później Zorro zdejmuje ubranie i mówi wszystkim, że chciał dobrze.

Zakończenie

W kuchni Halina komentuje sytuację, która wydarzyła się w nocy. Tego samego dnia Ferdek, Paździoch i Boczek przebierają się za Zorro. Po chwili przychodzi Paździochowa i informuje, że dwóch Zorro kradnie koła z samochodu Paździochów. Ferdek mówi, że w zaistniałej sytuacji sąsiedzi połączają siły, po czym wydaje komunikat : Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Obsada

Poprzedni
Matrioszka
Zorro
2003
Następny
Telejajka

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki