FANDOM


169.jpg

Sąsiedzi oglądają wspólnie mecz.

Zatruta strzała – 169. odcinek serialu Świat według Kiepskich.     

Fabuła

Kiepscy oraz sąsiedzi kibicują skoczkowi, Adasiowi Miłoszowi. Paździochowi jednak nie podobają się sukcesy znanego skoczka. Wypowiada się o nim w sposób krytykujący. Ferdek popiera w tej kwestii sąsiada. Tymczasem rano na korytarzu Boczek widzi Listonosza, który przebrał się za skoczka, który chce skoczyć. Okazuje się, że taki sam pomysł miał Waldek. Jednak Paździoch nie wierzy w to, że osiągnie sukces. Zdaniem jednego z gości programu Adaś Miłosz zmienił się na gorsze. Nagle podczas emisji programu między gościem a prowadzącym dochodzi do bójki. Po programie Ferdek idzie do Paździocha. Następnie oboje idą do piwnicy, gdzie czeka na nich trzech niespodziewanych gości. Są to: Kozłowski, Malinowski i Kowalski. Dyskutują z nimi na temat sportu.

Zakończenie

Wszyscy dowiadują się z radia, że mistrzostw nie wygrał Adaś Miłosz, lecz inny skoczek. Oprócz Ferdka wszyscy są szczęśliwi.

Obsada

Poprzedni
Wniebowzięci
Zatruta strzała
2004
Następny
Serce Chopina

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki