FANDOM


Zagadka nieśmiertelności - 34. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek dowiaduje się, że na świecie została przerwana na kilka dni produkcja piwa. Załamany tym faktem traci sens życia i postanawia nic nie robić. Z każdym dniem staje się siwy. Na szczęście Paździoch przynosi piwo w proszku, ale w zamian za to żąda od
Odc34

Mariolka,Waldek,Halina i Ferdek w salonie z piwem

Kiepskich telewizora. Halina przynosi ze szpitala kroplówki, razem z Waldkiem i Mariolką nalewają do nich piwo, które następnie Ferdek spożywa. I teraz przestaje siwieć, jest pełen radości, ale gdy okazuje się, że nie ma telewizora, puszczają mu nerwy. Tymczasem w radiu nadawany jest komunikat, że spożywanie piwa w proszku jest trucizną i powoduje zmiany genetyczne w organizmie.

Zakończenie

Idąc do kibla, Paździoch widzi małego Ferdka, który stał się taki przez piwo w proszku. Zły Ferdek mówi, żeby ten oddał mu telewizor.

Obsada

Poprzedni
Operacja Bobas
Zagadka nieśmiertelności
2000
Następny
Ferdewalduś

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki