FANDOM


UFO 3

UFO w odcinku UFO.

UFO (Niezidentyfikowany Obiekt Latający) - statek kosmiczny, występujący w odcinkach pt. Umcia, Umcia, WniebowzięciUFO i Gatunek.

W pierwszym z nich przelatuje ono nad Wrocławiem, żeby wysadzić tam jednego z kosmitów. Wlatuje on do mieszkania Kiepskich, a następnie do gardła Ferdka. Później okazuje się, że Kiepski został przez niego zapłodniony.

W odcinku pt. Wniebowzięci Ferdek, Waldek, Paździoch i Boczek zostają porwani przez UFO podczas siedzenia na ławce. W środku spotykają szaroskórych kosmitów o twarzach przypominających męskie genitalia. Później zostają wysadzeni na polu kapusty.

Z kolei w odcinku pt. UFO, Marian nawiązuje kontakt z pozaziemską cywilizacją. Wraz z Ferdkiem i Boczkiem wybiera się na Giewont, gdzie przywołuje przybyszy z innej planety. Później przylatuje UFO, wychodzi z niego kosmita, a następnie wchodzi z powrotem razem z Paździochem i odlatuje w przestrzeń kosmiczną.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki