FANDOM


Telewidz – 229. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Przed kiblem Boczek rozmawia z Haliną, która wróciła z zakupów. Halina daje Boczkowi dwie rolki papieru, ponieważ jest on świeży w przeciwieństwie do papieru z publicznej toalety. Następnego dnia wcześnie rano Halina otwiera drzwi. Okazuje się, że przyszedł Boczek, który chce u sąsiadów obejrzeć telewizję (zgodnie ze wcześniejszą umową). Boczek ogląda w pokoju telewizję, a Halina proponuje mu, aby zjadł z nimi zupę. Jednak Boczek coraz częściej przychodzi oglądać telewizję, natomiast Kiepscy są bezradni.

Zakończenie

Boczek z telewizorem

Boczek z telewizorem

Paździoch postanawia im pomóc i pozbywa się Boczka błyskawicznie. W pokoju okazuje się, że nie ma telewizora, ponieważ Paździoch wyrzucił go przez okno i w dodatku żąda 50 złotych. Po chwili przychodzi Boczek, który w ostatniej chwili uratował telewizor i mówi, że będzie leciał świetny serial w telewizji.

Ciekawostki

  • W tym odcinku zostały pokazane fragmenty serialu Pierwsza Miłość i Fala Zbrodni w reżyserii Okiła Khamidova.

Obsada

Poprzedni
Korzeń piastowski
Telewidz
2005
Następny
Menda

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki