FANDOM


Szczupak - 269. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Paździoch i Ferdek

Sąsiedzi w stroju wędkarskim

Halina kupuje od Boczka grzyby, którymi handluje na korytarzu. W kuchni Ferdek i Halina jedzą śniadanie. Halina mówi mężowi, aby poszedł na grzybobranie, a w przeciwnym razie spotkają się u adwokata. Ferdek spotyka na korytarzu Paździocha, który wybiera się na wędkowanie. Ferdek zbiera w lesie grzyby i znajduje pustą butelkę po wódce. Wyrzuca ją i trafia nią w Boczka. Sąsiedzi spotykają się. Boczek w przeciwieństwie do Ferdka uzbierał całe wiadro grzybów. Ferdek wraca do domu i mówi, że znalazł jednego grzyba. Informuje Halinę, iż woli wędkarstwo niż zbieranie grzybów. Rozmawia o wędkarstwie z Paździochem w kuchni. Wcześnie rano płyną na jeziorze. Dzięki Ferdkowi Paździoch nie został zaatakowany przez rybę. Obawiał się, że straci genitalia. Chwali sąsiada przed Haliną i Paździochową. Później przychodzi Boczek z rybą, którą wszyscy mają spożyć. Później przychodzi Tadeusz, przyjaciel Paździocha. Ferdek rozmawia z nim przed kiblem.

Zakończenie

Ferdek i Paździoch po raz drugi płyną po jeziorze. Tym razem Paździoch zostaje zaatakowany przez rybę, co kończy się utratą genitali. Ferdek śmieje się z tej sytuacji.

Obsada

Poprzedni
Redaktorka
Szczupak
2007
Następny
Kocham biurokrację

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki