FANDOM


Kebab

Sprzedawca kłóci się z Boczkiem.

Sprzedawca - czarnoskóry pracownik lokalu z kebabem. Wystąpił w odcinku pt. Skok w bok. W jego rolę wcielił się Bernardo Thomas.

Historia

Kiedy Boczek został odwożony Cadillaciem przez Paździocha wraz z Ferdkiem do domu, sąsiad powiedział, że jest głodny i miałby ochotę na kebaba. Paździoch zajeżdża pod lokal z kebabem pewnego sprzedawcy. Boczek prosząc go o dodanie wszystkich sosów do kebaba sprzedawca zaczął się z nim spierać o to, że i tak jest gruby. Sytuacja zaczyna się pogarszać kiedy w kebabie było mało mięsa. Boczek złożył reklamację, ale sprzedawca dalej zaczął się z nim kłócić. Nawet gdy Boczek poprosił o inne danie sprzedawca oznajmił, że otyły osobnik wszystko zjadł. Rozwścieczony Boczek opuszcza sprzedawcę. Kiedy Boczek wraz z sąsiadami jechał samochodem w trakcie drogi zachciało mu się do toalety po wcześniej zjedzonym falafelu. Ferdek przypomniał Boczkowi, że sprzedawca mówił do niego żeby tak dużo nie jadł.

Ciekawostki

  • Mówi do rozmówcy w trzeciej osobie.
  • Zamiast kebabów sprzedawał też inne dania.
  • Jego lokal jest otwarty 24 godziny na dobę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki