FANDOM


236

Ferdek utracił smak życia.

Smak życia – 236. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek, pijąc piwo, stwierdza, że nie ma ono dobrego smaku. Uznaje, iż jest to dziwna sytuacja i wręcza piwo Boczkowi, któremu bardzo smakuje. Okazuje się również że nie smakują mu jego ulubione potrawy, natomiast w nocy niewygodnie mu się śpi. Załamana Halina żali się Paździochowej, a po chwili Ferdek oznajmia żonie, że idzie do Mc Donalda, ponieważ chce tam skorzystać z toalety, ponieważ na korytarzu nie może się skupić. Paździochowa razi sąsiadce, aby nie zwracała uwagi na zachowanie męża. Podobno Paździoch też kiedyś się zachowywał podobnie, jednak Helena tłumaczy że jest to idiotyzmem. Gdy Ferdek przychodzi, rozmawia z Haliną i proponuje, aby zmienili miejsce zamieszkania. Aby przekonać do tego Halinę, która początkowo się nie zgadza, Ferdek przyprowadza inżyniera.

Zakończenie

Kiepscy wyjeżdżają nad morze. Gdy Ferdek opala się, przychodzi mężczyzna, który sprzedaje browary. Po wypiciu jednego Ferdkowi nadal nie smakuje.

Obsada

Poprzedni
Rachunek sumienia
Smak życia
2005
Następny
Tadarassa, tadarassa

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki