FANDOM


Rysiek

Ryszard wł. Mieczysław Przeręba - kolega Ferdka, razem byli w wojsku. Zwany po prostu "Rysiek", lub "Rychu".

Razem ze Zdziśkiem zostali zaproszeni na bal sylwestrowy do Ferdka. Zdzisiek poznał na nim Grażynę i Halinę, które poznał w szpitalu, leżąc z powodu prostaty. To on skomentował Mariolę słowami Mariola usta ma słodkie jak kola. Razem zaczęli się świetnie bawić - szczególnie z Grażyną. Podobnie jak wszyscy dużo pił i tańczył.

Wystąpił w odcinku pt. Sylwester bez granic w jego rolę wcielił się Krzysztof Kiersznowski.

Ciekawostki

  • Gdy Rysiek widzi Mariolę, mówi, że bardzo wyrosła i śpiewa piosenkę "Mariola, co usta słodkie ma jak kolaaa...". Postać Ryśka jest najprawdopodobniej błędem twórców, ponieważ nigdy wcześniej w serialu Mariola nie widziała Ryśka. W odc. Proca Amora do Ferdka przychodzi charyzmatyczny, energiczny przyjaciel z wojska, który również śpiewa piosenkę "Mariola, co usta słodkie ma jak kolaaa...". Wszystko się zgadza, tyle że w odc. Proca Amora kolega Ferdka ma na imię Mietek. Twórcy serialu najprawdopodobniej pomylili imiona.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki