FANDOM


Rower
Ferdek pedałuje

Ferdek pedałujący na rowerze.

Rower - wisi on na ścianie w korytarzu na piętrze zamieszkanym przez Kiepskich i Paździochów. Nie wiadomo, do kogo właściwie należy. Od odcinka 155. jest to nowszy model. Ze względu na ciągłe odbudowywanie scenografii przed kręceniem każdego odcinka, często wisi w innej pozycji.W odcinku Pięć minut fotograf Czesio robi mu zdjęcie po zadaniu kilku pytań Boczkowi.W odcinku Energetyk Babka i Ferdek pedałują na nim w celu wyprodukowania energii elektrycznej.W odcinku Kolke mizerere mężczyzna przyprowadzony do kamienicy przez Boczka zauważa go i pyta o właściciela. Arnold odpowiada mu, że należy on do Andrzeja Grabowskiego i został sprowadzony z Egiptu.Z kolei w odcinku Cząstki elementarne, według przepowiedni Paździocha, dnia trzynastego w piątek, o godzinie 13:13, spada on ze ściany. Można wtedy zauważyć, że jest zawieszony na linkach.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki