FANDOM


122-300x230.jpg

Paździoch jako lekarka

Romantica
– 122. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek i Paździoch są oskarżeni przez własne żony o brak romantyczności. Chcą temu zaradzić. Ferdek czyta literaturę kobiecą. Paździoch prezentuje swoje ubrania. Sąsiedzi na ten temat dyskutują w piwnicy przy browarach. Boczek pisze historię miłosną, a sąsiedzi pomogają mu w tym. W nocy Ferdek po raz drugi czyta książkę. W telewizji jest program, w którym wystepuje Borysek oraz transwestyta. Ich występ obniża godność kobiet. Wszyscy są z tego powodu zmartwieni i mówią na ten temat.

Zakończenie

Następnego dnia Paździoch idzie otworzyć toaletę. Jest przebrany za lekarza. Przychodzi Ferdek, przebrany za hrabię. Paździoch pyta go, dlaczego chce mu się zawsze wtedy, kiedy jemu, na co Ferdek odpowiada: "To Panu chce się zawsze wtedy, kiedy mnie się chce". Następnie sąsiedzi walczą o wejście do toalety.

Obsada aktorska


Poprzedni
Towariszcz komandir
Romantica
2002
Następny
Paździerzyca

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki