FANDOM


Rodzina zastępcza - 43. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Waldek czyta w gazecie, że do Polski ma przyjechać królowa Elżbieta II i odwiedzić przeciętną polską rodzinę. Niespodziewanie w mieszkaniu Kiepskich pojawia się Pułkownik Wołodyjowski z informacją, że
Rodzina zastępcza.jpg

Kiepscy i królowa

Kiepscy zostali wylosowani komputerowo i ich mieszkanie odwiedzi Królowa. Jednak Kiepskich ma zastąpić bogata i znana rodzina z reklam. Na rozkaz Pułkownika Kiepscy mają na pół doby opuścić mieszkanie. Paździoch wypożycza kilka kostiumów Kiepskim, aby powitali Królową. Paździoch przepędza także rodzinę zastępczą z mieszkania Kiepskich.

Zakończenie

Mieszkanie Kiepskich odwiedza Królowa. Pułkownik Wołodyjowski jest zaskoczony, że właśnie ich. Na koniec okazuje się, że Marian i Ferdek zasugerowali że królowa ukradła z ich toalety papier toaletowy i żarówkę- zrobili to aby wyłudzić od pułkownika pieniądze w zamian za to, iż nikomu nie powiedzą o tym, że królowa to złodziejka.

Obsada

Ciekawostki

  • Nazwa odcinka nawiązuje do popularnego serialu Rodzina Zastępcza.
Poprzedni
Proca Amora
Rodzina zastępcza
2000
Następny
Kiepski prezydent

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki