FANDOM


231

Halina idzie do pracy.

Remoncik – 231. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Jest noc. Ponieważ robi się zimno, Halina każe Ferdkowi uszczelnić okno. Ten jednak chce znaleźć sprytniejszy sposób i zamierza uszczelnić skarpetą, ale okno spada na sam dół. W miejsce okna jest wstawiona dykta. Następnego dnia, gdy Halina idzie do pracy daje mężowi zadanie, aby zrobił remont w mieszkaniu. Ferdek nie ma na to ochoty. Idzie na korytarz i wraz z Paździochem i Boczkiem dochodzą do wniosku, że w kamienicy przydałby się remont. W dodatku Boczek musi iść do piwnicy, ale nie może się z niej wydostać. W dodatku, gdy zaczyna tupać nogą, nagle następuje trzęsienie. Sąsiedzi oskarżają Boczka o szkody materialne.

Zakończenie

Marian, Ferdek i Arnold rozmawiają o przyszłości kamienicy.

Obsada

Ciekawostki

  • W odcinku było podane że rodzice Boczka nazywali się Genowefa i Ryszard, choć w odcinku Gość w dom - nie ma kołaczy mama Boczka nazywała się Barbara.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki