FANDOM


194

Halina z nowo zakupionym futrem.

Ręka wisielca – 194. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek nie może spać w nocy. Chwilę później przychodzi do niego Paździoch. Ferdek wyrzuca go, ponieważ dziwnie się zachowuje. Tymczasem przychodzi ponownie i mówi Ferdkowi, że prześladują go złe moce. Po chwili razem idą na korytarz i próbują zdemaskować szkodnika. Dla Paździocha kończy się to niepowodzeniem. Ferdek spotyka Paździocha, który ma rękę w gipsie oraz zabandażowaną głowę. Jest również wyjątkowo przestraszony. W nocy natomiast skarży się Ferdkowi, że dopadła go Ręka Wisielca, która może obiecać Ferdkowi wysokie pieniądze. W piwnicy Ferdek przygotowuje sztuczną rękę.

Zakończenie

Ferdek idzie do Paździocha i wręcza mu Rękę Wisielca, ale niestety Paździoch jej nie przyjmuje i mówi, że jego propozycja jest już nieaktualna, ponieważ otrzymał prawdziwą Rękę Wisielca. Gdy Ferdek leży w łóżku, przychodzi Halina z nowym płaszczem. Pieniądze zdobyła poprzez tajny plan w prosektorium. Gdy słyszy to Ferdek, jest przestraszony.


Obsada


Poprzedni
Bogacz
Ręka wisielca
2005
Następny
Galareta społeczna

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki