FANDOM


Proca Amora – 42. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

W łóżku Halina rozmawia z Ferdkiem na temat miłości. Po zakończeniu rozmowy prosi Ferdka, żeby zamknął
Proca amora
okno w dużym pokoju. Ferdek udając się do pokoju widzi Amora. Początkowo myśli, że to Archanioł Gabriel. Później pyta się gdzie ma łuk, na co Amor pokazuje mu swoją procę i kulki, którymi strzela z procy. Jednak odlatuje zapominając wziąć ich ze sobą, więc Ferdek zostaje z procą i kulkami Amora. Następnego dnia, Ferdek uznaje żeby wykorzystać proce dla potrzebujących. Na korytarzu słyszy kłótnię Paździochów, po czym spadają mu na ręce kwiaty, a zaraz potem z mieszkania wyskakuje Paździoch. Paździoch wyjaśnia Kiepskiemu przyczynę kłótni. Po kilku minutach, Paździoch wchodzi w interes z Ferdkiem. Ofiaruje mu pomoc w odnalezieniu potrzebujących w zamian za połowę ze spodziewanych wpływów. Później w mieszkaniu Kiepskich zjawia się kobieta, która chce żeby jej syn zostawił hazard i się ożenił. Słysząc opowieść kobiety, Halina wpada na pewien pomysł, żeby chłopak przyszedł, a następnego dnia przyjdzie narzeczona. Kiedy mężczyzna przychodzi okazuje się, że to przyjaciel Ferdka z wojska – Mietek.

Zakończenie

Następnego dnia, Ferdek ostrzega Mietka co się święci. Jednak za późno. Mietek jest przerażony widząc swoją mamę z narzeczoną, która trzyma w rękach procę. W końcu zjawia się Amor. Ale Amor też chce ustrzelić Mietka, który jak się okazuje jest na "Super liście" Amora.

Obsada

Poprzedni
Experyment sen
Proca Amora
2000
Następny
Rodzina zastępcza

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki