FANDOM


Podlaska – 284. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Przywitanie Podlaskiej.JPG

Przywitanie sąsiadki zza oceanu

Ferdek leży na kanapie. Przychodzi Boczek i chwali się Kiepskiemu, że on i Paździoch dostali 10 dolarów, ponieważ pomogli wprowadzić się nowej lokatorce do pustostanu, który jest na korytarzu.

Boczek z kiełbasą.JPG

Boczek zakochał się w kiełbasie Podlaskiej i sąsiadce Podlaskiej-Dżekson

Będzie tam mieszkała Barbara Podlaska-Dżekson z Chicago. Ferdek idzie na korytarz i zastaje tam wiele rzeczy, należące do nowej lokatorki. O sytuacji Kiepscy rozmawiają przy obiedzie. Paździochowa sugeruje, aby powitać Podlaską-Dżekson chlebem, solą i wódką. Kiepscy i Paździochowie ubierają się elegancko i na korytarzu witają Podlaską-Dżekson oraz śpiewają piosenkę. W tym momencie z kibla wyskakuje Boczek, przebrany za lajkonika, śpiewa swoją piosenkę i w ręku trzyma kiełbasę podlaską. Nowa lokatorka jest więcej zachwycona pomysłem Boczka. Ferdka i Paździocha denerwuje ta sytuacja, bo chcieli jak najlepiej wypaść. Boczek mówi sąsiadom, że pani Dżekson zakochała się w nim.

Zakończenie

W nocy okazuje się, że pani Podlaska została wywieziona karetką pogotowia do szpitala, gdyż otruła się kiełbasą Boczka. Ten siedzi przed kiblem i pije wódkę. Dochodzi nawet do małej scysji z sąsiadami, w związku z czym ci karzą mu iść na swoje piętro - i że ma dożywotni zakaz. Następnie mówią swój wierszyk.

Obsada

Ciekawostki 

To jest jeden odcinek w którym wystąpiła Barbara Podlaska-Dżekson

Zobacz też

Poprzedni
Azazel Pazuzu
Podlaska
2008
Następny
Ładne pieniążki

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki