FANDOM


183

Halina uczy tańczyć Boczka.

Pląs – 183. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Boczek na korytarzu uczy się tańczyć, jednak kończy się to niepowodzeniem. Rozmawia z Waldkiem i mówi, że wkrótce minie 30. rocznica działu podrobów w masarni, w której pracuje. W związku z tym odbędzie się bal. Ferdek obiecuje Boczkowi, że nauczy go tańczyć. Halina, widząc to, w jaki sposób Ferdek uczy Boczka, postanawia sama pomóc sąsiadowi. Po chwili na korytarzu pojawia się Paździoch w dresie i chwali się tym, że zna się na HIP-HOP-ie. Pokazuje także swoje umiejętności. Kiepscy z żalem stwierdzają, że Boczek nie zna się na tańcu. Paździoch postanawia, że zastąpi Boczka i zatańczy ze Skarpetkowską, pracowniczką masarni.

Zakończenie

Gdy Paździoch i Skarpetkowska tańczą, przypadkowo widzi ich Paździochowa. Następnego dnia w kuchni siedzą : Ferdek, Boczek oraz Paździoch, który ma podbite oko. Ferdek mówi, że skoro on i sąsiedzi nie umieją tańczyć, to i tak zostaną na lodzie.

Obsada

Poprzedni
Biały miś
Pląs
2004
Następny
Tyrtum pyrtum!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki