FANDOM


Pępek świata - 77. odcinek serialu Świat według Kiepskich.
Kiepski pepek swiata

Ferdek ze swoim Pępkiem Świata w łóżku z Haliną.

Fabuła

Waldek idzie otworzyć drzwi. Niespodziewanie pojawia się dwóch mężczyzn i robią pomiary. Okazuje się, że Ferdek jest pępkiem świata. Kiepski jest tym zaskoczony i wydaje się, że z tego mogą być problemy. Waldek twierdzi, że będą sławni. Jednak po pewnym czasie zaczyna się niepokoić. W nocy w sypialni pojawia się Borysek wraz z dwoma japończykami i są ciekawi, jak wygląda pępek Ferdka. Następnego dnia Ferdek zaczyna być sławny - przychodzi nawet para narzeczonych, którzy chcą sobie zrobić zdjęcie z Ferdkiem. Nawet z okna Kiepskich widać tłumy ciekawych osób, którzy chcą widzieć pępek. Później Ferdek leży zmęczony w sypialni. Sięga nawet po wódkę, lecz zakazał mu Brzęczyszczykiewicz spożywania alkoholu. Przychodzi Brzęczyszczykiewicz wraz ze swoją służbą. Ferdek oświadcza, że nie chce być już Pępkiem Świata. Ferdek słyszy, że przez swoje zachowanie skompromitował całą Polskę.

Zakończenie

Ferdek idzie na korytarz, gdzie widzi, że Pępkiem Świata staje sie Paździoch. Waldek ubolewa, bo Ferdek zrezygnował z bycia Pępkiem Świata, a po pewnym czasie Paździoch pokazuje swój pępek.
Pazdzioch pepek swiata

Paździoch został Pępkiem Świata.

Obsada

Poprzedni
Casino de renta 2000
Pępek świata
2001
Następny
Kasa chorych

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki