FANDOM


Mkż

Halina ze swoją książką.

Moje kiepskie życie – 393. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Halina zaczyna się zastanawiać nad swoim życiem. Za namową Heleny Paździochowej, postanawia napisać autobiografię o tytule: „Moje Kiepskie Życie”. Ferdek i sąsiedzi zaczynają zauważać dziwne zachowanie Haliny. Wkrótce Helena ocenia książkę jako autobiografię, która będzie się szybko sprzedawać i wespnie się na szczyt. Wszystkie kobiety kupują książkę, a mężczyźni skarżą się o utratę honoru. Paździoch mówi Ferdkowi, że Halina przedstawia go jako alkoholika.

Zakończenie

Kiepski, Paździoch i Boczek zapraszają różnych redaktorów, z prasy i telewizji. Boczek mówi, że to Helena i Halina piją ciągle wódkę, a Ferdek jest sąsiadem honoru. Następnie występują w telewizji, gdzie odpowiadają na pytania. Teraz Halina i Ferdek porozumiewają się przez e-maile i SMS-y, a w łóźku dzielą się deską. Halina najpewniej pyta męża, czy był w pośredniaku, ponieważ jego odpowiedź na wiadomość od żony brzmi: „Nie byłem i nie pujdę, bo w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem” (błąd celowy).

Obsada

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki