FANDOM


Małpia grypa - choroba wywołana przez bakterię tak zwanej Małpiej grypy, która zamienia ludzi w małpy człekokształtne. Wystąpiła tylko w odcinku pt. Małpia grypa.

Małpy

Przemiana ludzi w małpy to skutki choroby.

Epidemia

Małpy2

Przemiana ludzi w małpy to skutki choroby.

Pewnego dnia Arnold Boczek ukradł jednej małpie z zoo banana po czym go zjadł. Po tym zdarzeniu Boczek nieświadomy iż jest zarażony bakterią zaczął ją roznosić wśród ludzi, a skala epidemii osiągnęła całą Polskę. Ci którzy nie zostali zarażeni próbowali się izolować lub uciekać w góry bowiem iż małpy gromadzą się wyłącznie w dużych aglomeracjach miejskich.

Objawy

Na początku człowiek zarażony zaczyna się wiercić i kręcić. Później łapie go nieprzerywane mruganie oczami. Na koniec zamienia się w małpę.

Antidotum

Wszelkie domowe leki okazują się być nieskuteczne. Dopiero szczepionka opracowana przez naukowców okazała się być godnym antidotum. Zarażeni obywatele zostali wyłapani, zaszczepieni i wyleczeni z wszelkich objawów.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki