FANDOM


Kiepska płeć - 60. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek po drodze do kibla spotka Paździocha. Paździoch mówi mu, że teraz pracuje jako model i dużo zarabia.
Ferdek po operacji.PNG

Ferdek po operacji

Kiepski prosi Mariana, aby też mu załatwił sesje zdjęciową. Paździoch go wyśmiewa. Twierdzi, że ma za brzydką twarz. Walduś mówi ojcu, że może poddać się operacji plastycznej. W skutek nieznajomości języków obcych, chirurg zamiast upiększyć Ferdkowi twarz dorabia mu piersi. Załamany Ferdek, aby nie paść ofiarą drwin przebiera się za kobietę i udaje Teofilę Kiepską. Paździoch zakochuje się w Teofili i załatwia jej sesje zdjęciową. Pieniądze za sesje miał przynieść listonosz Edzio. Tymczasem wraca chirurg i usuwa Kiepskiemu piersi.

Zakończenie

Edzio przynosi pieniądze za sesje. Nie chce ich dać Ferdkowi, bo musi je dostarczyć do rąk własnych Teofili. Wtedy Ferdek zakłada perukę i pokazuje Edziowi, że to on był Teofilą. Edzio kończy odcinek słowami: Ludzie, ludzie, paranoja!!! Chłop pozuje do sex-boya!!! Ale jaja!.

Obsada

Poprzedni
Egzekucja
Kiepska płeć
2000
Następny
Genialny Szopen

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki