FANDOM


153.jpg

Ziomek tańczy wraz z nowoczesnymi sprzętami domowymi na pogrzebie sąsiadów.

Inteligentni konsumenci - 153. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek z Ziomkiem oglądają promocje inteligentnego obuwia, Ziomek dzwoni , aby zamówić zdalnie sterowane adidasy. Kupuje je i próbuje jak działają. Jednak nie umie ich wyłączyć. Następnie oglądają promocje inteligentnej gitary, która gra i śpiewa sama. Ferdek zamawia gitarę, dostaje do tego złotą kartę i żel do pośladków. Wieczorem śpiewa Halince piosenkę O białym misiu , Halinka jest zachwycona. Ferdek kupuje jej odkurzacz, sprawdza go na korytarzu, nagle pojawia się Paździoch i oznajmia, że on też będzie sprzątał. Zaczyna się kłótnia czyj odkurzacz jest lepszy, Ferdek wygrywa, przychodzi Boczek i opowiada, że sobie kupił inteligentna wykładzinę a do tego bieliznę osobistą. Ferdynand zamawia inteligentną odzież, limit się wyczerpał, a Kiepski nie zaczął spłacać kredytu, jednak jest jedno wyjście, zastaw się and postaw się, czyli po śmierci ciało Ferdka potraktują jako surowiec wtórny, Kiepski się zgadza. Marian z Arnoldem też kupują sobie dresy (które zmieniają kolor w zależności od humoru właściciela). Ferdek kupuje telewizor, ten włącza się na wiadomości gdzie ogłaszają, że zastaw się and postaw się kończy 5 lutego (a tego dnia jest 4 lutego 2003 r.).

Zakończenie

Konsumenci kupują trumny i czekają na śmierć. Kładą się do trumien, Boczek ma ostatnie życzenie obejrzenie jakiegoś show , owym showem jest Ziomek tańczący z inteligetną : pralką, lodówką, gitarą i odkurzaczem w adidasach i dresie przy piosence O białym misiu, Arnold bardzo się wzrusza. Konsumenci umierają.

Obsada

Produkcja

Poprzedni
Firma
Inteligentni konsumenci
2003
Następny
Kraina obfitości

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki