FANDOM


IQ – 197. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Trzej przyjaciele spod kibla.JPG

Zakłopotani sąsiedzi

Od pewnego czasu Halina zauważa, że Ferdek ma problemy z czytaniem, dlatego musi nosić okulary. Jednak mimo tego Ferdek nie potrafi czytać artykułu w gazecie. Halina jest załamana, a na korytarzu spotyka Paździocha, od którego wyszło dwóch przedstawicieli Komisji IQ. Postanawia skorzystać z ich pomocy. Jednak w przypadku Boczka zakończyło się to wyrzuceniem go z pracy, gdyż ze wstępnych wyników wynikało, że ma on inteligencje głowonoga. Po chwili przychodzą ludzie z Komisji.

Zakończenie

Miesiąc później - Halina i Paździochowa mają nieprzespane noce ze względu na przeprowadzony Test Inteligencji. Okazuje się, że Ferdek i Paździoch mają inteligencję świni, w co nie wierzą. Później przychodzi członek Komisji i mówi, że Boczek nie jest na poziomie głowonoga, lecz jest na poziomie świni, co powoduje, że Boczek się śmieje.


Obsada

Poprzedni
Redaktor naczelny
IQ
2005
Następny
Harakiri

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki