FANDOM


198.jpg

Paździoch prosi Ferdka o wymyślenie popełnienia spektakularnego samobójstwa.

Harakiri – 198. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek i Paździoch piją wódkę. Paździoch przyznaje, że chciałby popełnić samobójstwo. Prosi Ferdka o pomoc, żeby odbyło się to spektakularnie. Ferdek prosi Boczka, aby zajął się ogniem, ale ten początkowo się nie zgadza. Podczas rozmowy Paździoch wymaga od sąsiadów, jak powinno wyglądać harakiri, bo za to im płaci. Kiepscy rozmawiają o tym w sypialni. Następnego dnia Ferdek chce zrezygnować z wykonania samobójstwa, ale Paździoch mu każe. Na korytarzu pojawia się telewizja. Głos zostaje oddany Paździchowi.

Zakończenie

Do samobójstwa nie dochodzi, telewizja opuszcza kamienicę, ponieważ okazuje się, że pewna gwiazda telewizji postanowiła kandydować na Prezydenta. Ferdek natomiast każe Paździochowi się zabić, w przeciwnym razie nie dostanie pieniędzy.

Obsada

Poprzedni
IQ
Harakiri
2005
Następny
Znieczulica społeczna

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki