FANDOM


Fryzjer – 241. odcinek serialu Świat według Kiepskich.


Opis odcinka

Fabuła

Pewnego dnia Ferdek spotyka Boczka z bardzo długimi włosami. Dość długo nie był u fryzjera, ponieważ nie było go stać. Ferdek postanawia mu pomóc i strzyże go. Boczek, zgodnie z tym, co powiedział, miał zapłacić sąsiadowi 10 złotych, ale daje tylko 5, ponieważ nie miał więcej. Później mówi Paździochom, że Ferdek jest fryzjerem. Do Ferdka przychodzi dwóch interesantów. Tymczasem w nocy przychodzi Paździoch, który chciałby umyć głowę.Niestety interes Ferdka kończy się niepowodzeniem, bo przychodzi dwóch mężczyzn, których Ferdek poprzedniego dnia obciął i jeden z nich skarży się, że jego fryzura budzi śmiech w miejscach publicznych.

Zakończenie

Okazuje się, że Paździoch robi konkurencję Ferdkowi i także otwiera salon fryzjerski. Następnego dnia okazuje się, że do Paździocha nikt nie chce przychodzić, tylko do Ferdka. Na koniec Kiepski śmieje się z tego, co jeden ze starszych panów mówi do Paździocha.

Obsada

Poprzedni
Hobby
Fryzjer
2005
Następny
Wszystko dla Ciebie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki