FANDOM


Flamingo – 111. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Halina prosi Ferdka, aby uciszył Paździochów, ponieważ w czasie ciszy nocnej z ich mieszkania słychać hałasy. Po długim czasie Ferdek idzie porozmawiać z sąsiadem. Paździoch, który jest pijany, przekonuje Ferdka, żeby poszedł z nim imprezować. Ferdek się na to zgadza. Następnego dnia w kuchni Halina oświadcza mężowi, że nie będzie się do niego odzywała, ponieważ Ferdek jest pijakiem. Informuje go także, że w ciągu 24 godzin musi znaleźć pracę. W przeciwnym razie spotkają się w sądzie. Tymczasem Waldek czyta w gazecie ofertę, że można kupić hiszpańskiego komara, który załagodzi relacje z żoną. Ferdek kupuje komara od Hiszpana, Rozdrigeza. Do kuchni przychodzi Halina i ostrzega Ferdka, że zostało mu tylko 12 godzin do znalezienia pracy. Ferdek mówi żonie, że znalazł pracę i jest na rano umówi

111-300x234.jpg

Halinka jako Flamingo

ony. Nie chce zdradzać szczegółów i mówi, że w południe o wszystkim jej powie. Halina czarno to widzi. W sypialni Ferdek powoduje, że komar ukąsza Halinę. Skutkuje to tym, że Halina następnego dnia jest bardzo miła dla męża. Ferdek i Waldek są dumni z jej postawy. Paździoch, który spotkał Halinę na korytarzu jest zaskoczony, słysząc, jak się do niego zwraca. Halina mówi mu, że jest przystojny. Ferdek jest zły, ponieważ jego żonie podobają się wszyscy mężczyźni. Spotyka przed toaletą Rodrigeza i opowiada mu o całej sytuacji. Rodrigez postanawia mu pomóc.

Zakończenie

Halina przygotowuje kolację, ponieważ chce uczcić obietnicę Ferdka, którą miał jej wyjawić, a po chwili opuszcza pokój. Pod nieobecność Ferdka, sąsiedzi chcą znieść toast za Halinę. Przychodzi Ferdek i Halina pyta go, jaki będzie miał zawód. Odpowiada, że torreadorem, a gdy sąsiedzi obrażają go, ten wyciąga maskę Zorro (którą dostał od Artura) i powoduje, że Boczek, Paździoch i Borysek mają głowy krów. Ferdek i Halina tańczą, śpiewając piosenkę, wtóruje im bydło. Na koniec Kiepski godzi szpadą Arnolda.

Obsada

Poprzedni
Cappo di tutti Ferdi
Flamingo
2002
Następny
Marian małpa pl

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki