FANDOM


214

Paździoch donosi Ferdkowi o przekrętach Boczka.

Ekolodzy - 214. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

W pobliżu kamienicy trwa budowa, ale nikt dokładnie nie wie czego. Jedni uważają, że supermarketu, inni, że kościoła, a jeszcze inni, że spalarni śmieci. Boczkowi się to podoba, bo zawsze lubił budowy, Halinie też, o może mąż znajdzie tam pracę, ale Paździoch i Ferdek protestują. To niszczenie środowiska i im się to nie podoba.Pewnego dnia widzą, że Boczek, choć jest zatrudniony jako rzeźnik, podjął pracę na budowie. Robią mu zdjęcia i grożą, że na niego doniosą, chyba, że zrobi coś dla nich.

Zakończenie

Marian i Ferdek otwierają firmę handlującą elementami z budowy, które Boczek dla nich kradnie. W końcu Arnold stwierdza, ze są złodziejami i jeśli każdy będzie kradł takie ilości to ta budowa nigdy nie powstanie, na co Paździoch i Kiepski mówią, że złodziej to jesteś pan, a my jesteśmy ...ekologami!

Obsada

Poprzedni
Łabudibuda
Ekolodzy
2006
Następny
Matka jest tylko jedna

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki