FANDOM


Dejwid Koperfilc - 55. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek ogląda w telewizji pokazy znanego iluzjonisty Dejwida Koperfilca. Postanawia kupić magiczne pudło za 300zł, żeby wygrać konkurs na najlepszy pokaz iluzjonistyczny. Muszą tylko wymyślić jakąś sztuczkę.
Dejwid Koperfilc.jpg

Ferdek i Waldek

Wpadają na pomysł, że zamiast królika z cylindra wyciągną kota. Podczas polowania na kota zauważa go Paździoch i chce zrobić ten sam numer z kotem. Wkrótce już całe miasto wiedziało o numerze z kotem. Ferdek z Waldusiem wymyślają nowy numer z nożem. Jednakże Paździoch znowu się dowiedział o numerze Ferdka i kradnie mu nóż, aby go wykorzystać do swojej sztuczki. Ferdek po stracie noża powraca do sztuczki z kotem. Nadchodzi czas konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu prócz Paździocha mają sztuczkę z kotem i tym samym Paździoch zostaje ogłoszony zwycięzcą. Niespodziewanie ziawja się Ferdek...

Zakończenie

Kotka Ferdka podczas występu się okociła i Ferdek z cylindra wyciągnął całą rodzinkę kotów i tym samym został zwycięzcą konkursu.

Obsada

Poprzedni
Cegła Gutenberga
Dejwid Koperfilc
2000
Następny
Ferdosik

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki