FANDOM


315a

Ferdek nie mając nic do roboty ogląda podwórko.

Dance Macabre - 315. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek spotyka na korytarzu prezesa spółdzielni mieszkaniowej A.Kozłowskiego. Dowiaduję się, że chce on pożyczyć euro-złącze od Paździocha. Arnold Boczek mówi Ferdkowi żeby uważał na Prezesa, bo to świnia i erosoman w jednym. Dalej kradnie jak za komuny. Ferdek źle życzy prezesowi. Sąsiedzi dowiadują się, że prezes Kozłowski zakupił sobie nowego Mercedesa z Niemiec. Ferdek z Paździochem piszą donos do wojewody, by ukrócił złodziejską działalność prezesa Kozłowskiego. Boczek powiadamia sąsiadów, że ktoś wypisał obraźliwy napis na nowym Mercedesie. W domu Halina komunikuje Ferdkowi że Kozłowski nie żyje. Sąsiedzi bardzo przejęli się śmiercią Prezesa i postanawiają wyrazić to na pogrzebie. Okazuje się, że prezes Kozłowski żyje i chcę pożyczyć euro-złącze. Sąsiedzi są bardzo zdziwieni i dowiadują się, że zmarł Kozłowski, ale fryzjer spod szóstki. Sąsiadów dalej denerwuje złodziejska działalność prezesa.

Obsada

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki