FANDOM


200.jpg

Pijani Paździoch i Boczek.

Bo dziś Andrzeja – 200. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek z sąsiadami urządzają libację alkoholową. Po zabawie Ferdek jest wykończony. Po zjedzeniu zupy szykuje się, ponieważ idzie świętować Andrzejki. Niespodziewanie Ferdek, Paździoch i Boczek wręczają Halinie kwiaty i składają życzenia. Później sięgają po kieliszki. Wszyscy po dłuższym czasie są pijani. Halina jest wściekła na męża i postanawia go uwięzić, bo wie, że nie chodzi mu o świętowanie, a o wykorzystywanie każdej okazji do picia, w związku z czym Kiepski nie może świętować chrzcin siostrzeńca Listonosza oraz ślubu szwagierki Paździocha.

Zakończenie

Tymczasem do pokoju przychodzą nieoczekiwani goście i zachęcają Kiepskich do zabawy, bo skoro on nie mógł iść do tradycji, tradycja przychodzi do niego. Ferdek jest zadowolony, a Halina wręcz przeciwnie.

Obsada

Ciekawostki

  • Jest to chyba jedyny odcinek, w którym 3 osoby upiły się do nie przytomności 0,7l 40% roztworu etanolu.
Poprzedni
Znieczulica społeczna
Bo dziś Andrzeja
2005
Następny
Dogadzacz

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki