FANDOM


Przytul.png

Członkowie partii ,,Przytul mnie``.

Biały miś – 182. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Kiepscy dostają paczkę z artykułami spożywczymi. Okazuje się, że zostali uznani za rodzinę patologiczną. Gdy Ferdek dostaje drugą paczkę i ogląda jej zawartość, przychodzi Paździoch i Boczek. Domagają się wyjaśnień co do zaistniałej sytuacji, ponieważ są zazdrośni, że oni nie dostali, chociaż na to zasługują. Następnego dnia Kiepscy mają dużo misiów pluszowych, dostają kolejną paczkę. Ferdek i Waldek oglądają program w telewizji, którego gościem jest Paździoch. Deklaruje się jako przedstawiciel partii i ogłasza swój program, mający na celu eksmitowanie najuboższych rodzin w Polsce. Ferdek jest oburzony. Następnego dnia przed kiblem Ferdek także postanawia założyć swoją partię. Przychodzi tłum interesantów.

Zakończenie

W telewizji Kiepscy oglądają Ferdka oraz pozostałe osoby. Ferdek obraża Paździocha. Po emisji Babka wypowiada się na ten temat.

Obsada

Poprzedni
Szwondel
Biały miś
2004
Następny
Pląs

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki