FANDOM


Andropauza – 159. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Pewnego dnia Ferdek stwierdza, że nic mu się nie chce. Halina wzywa lekarza, który stwierdza, że Ferdek dziadzieje. W dodatku nie ma na to lekarstwa. Gdy Listonosz Edzio dowiaduje się, co dzieje się z Ferdkiem, przychodzi ze swoim znajomym, który próbuje rozweselić Ferdka, grając na gitarze. To nie działa na niego, podobnie jak pomoc Paździochów. Ferdek, Paździoch i Boczek postanawiają, aby Ferdek skoczył na bandżi. Okazuje się także, że Kiepscy oraz sąsiedzi są zniechęceni, a nawet dziennikarka w telewizji oraz Prezydent.

Zakończenie

159-300x222

Lekarz u Ferdka

Do mieszkania wkracza kilku oficerów i aresztują Ferdka, ponieważ to on przekazuje powszechne zniechęcenie. Ferdek przebywa w studio. Redaktorka mówi, że to on jest nosicielem zniechęcenia. Nagle Ferdek staje się chętny i gra na gitarze, śpiewając piosenkę Hej sokoły!


Ciekawostki

  • Leon Niemczyk zagrał w tym odcinku lekarza. W trzech innych również go zagrał.
  • W odcinku 166. Krzysztof Bera także zagrał prezydenta.

Obsada

Poprzedni
Zamianka
Andropauza
2004
Następny
Zbrodnia i kara

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.