FANDOM


Cg

Ferdek chce zostać człowiekiem gumą.

Akademia umiejętności – 117. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek z Waldkiem oglądają program o nazwie "Akademia umiejętności". W tym programie uczestnicy prezentują swoje nadzwyczajne umiejętności. Jeżeli przekonają że są naprawdę niezwykli dostają za występ 500zł. W odcinku tego programu występuję pan Prut który od dziecka potrafi dotykać własnego czoła swoim językiem. Po obejrzeniu programu Waldek się załamuję i mówi że on nie posiada żadnej takiej umiejętności. Ferdek próbuje go przekonać że Waldek jest jedyny w swoim rodzaju.

Po pewnym czasie Waldek znajduje w sobie talent do "tańca komórkowego". Także Boczek chce wystąpić w programie "Akademia umiejętności", prezentując swój talent do odgadywania rodzaju mięsa węchem. Paździoch też jest zainteresowany wystąpieniem w tym programie, ale nie ma żadnego talentu, więc podbiera pomysł Waldka i pierwszy występuję w "Akademii umiejętności". Waldek się załamuje a Ferdek myśli jakby się zemścić na Paździochu.

Zakończenie

Ferdek uważa że najlepszym pomysłem na zemstę jest, wystąpienie w "Akademia umiejętności". Ferdek po intensywnym treningu zostaje człowiekiem, który umie zgiąć się w pół, występuje w programie. Z odcinka nie wynika bezpośrednio, czy wygrał w programie, ale publicznie nazwał Paździocha dupą. Waldek, widząc to w telewizji bardzo się ucieszył

Obsada

Poprzedni
Nasza klasa
Akademia umiejętności
2002
Następny
Interes

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki