FANDOM


Afera kryminalna – 205. odcinek serialu Świat według Kiepskich.


Fabuła

Ferdek i Boczek przyznają, że od kilku dni nie widzieli Paździocha i to od dłuższego czasu. Mieszkanie Paździochów jest zamknięte. Po dłuższym czasie Boczek informuje Ferdka, że znalazł na śmietniku but Paździocha. Podejrzewają Paździochową o morderstwo męża. Widzą, jak sąsiadka ciągnie z mieszkania dużą walizkę. Później Paździochowa prosi Ferdka i Boczka, aby pomogli jej przenieść walizkę do samochodu. Jednak nie podejmują się tego. Między nimi dochodzi do w ]nocy do wymiany zdań. Rano Halina, idąc do pracy, zastaje Paździocha. Mówi, że wrócił z budowy, ponieważ tam pracował. Jest bardzo wyczerpany i nic nie zarobił.

Zakończenie

Kiepscy rozmawiają w kuchni. Paździochowa prosi Ferdka, aby pomógł jej znieść walizkę do samochodu. Ferdek jednak jest przestraszony, gdy na walizce leży beret Paździocha.

Obsada

Poprzedni
Trendi
Afera kryminalna
2006
Następny
Grzałka

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki