FANDOM


... a robić nie ma komu - 141. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

141-300x228.jpg

FERDEK W PRACY

Halinka wyjeżdża w odwiedziny do wujka Władka na wieś, zostawiając Ferdka bez grosza na browara. W tym samym czasie wyjeżdża również Paździochowa, a Marianowi nie ma kto prać skarpetek, gdyż jest on od dziecka uczulony na detergenty. Paździoch proponuje ofertę wyprania skarpet Ferdkowi (2,50 za godzinę), lecz ten nie zgadza się, nie pozwala mu na to godność. Ofertę Paździocha przyjmuje natomiast Boczek, który potem zostaje przez Paździocha oszukany. Ferdek postanawia otworzyć Biuro pośrednictwa pracy, a Boczek ma rozwiesić plakaty rekl

amujące nowe biuro Ferdka, w zamian za to ma dostać 2 zł brakujące mu do browara. Wkrótce u Ferdka pojawiają się pierwsi klienci.

Zakończenie

Ferdek czyta przed tłumem ludzi nędzne oferty pracy z, których nikt nie chce skorzystać. Ferdek zbulwersowany odrzuceniem ludzi wpada w oburzenie i wykrzykuje hasło: "w dupach Wam się poprzewracało". Na sam koniec Listonosz Edzio wypowiada swoje przemyślenia w formie rymowanego wierszyka.

Obsada

Poprzedni
Cios w nos
...a robić nie ma komu
2003
Następny
Polaka portret własny

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki