FANDOM


Łzy Wasyla - 96. odcinek serialu Świat według Kiepskich.

Fabuła

Ferdek i Paździoch słyszą, że Boczek w kiblu śpiewa piosenkę. Okazuje się, że zakochał się w uroczej kobiecie, i postanawia dla niej schudnąć. Ferdek proponuje mu kurację. Jednak po pierwszej fazie, która polega na turlaniu się po podłodze, nie widać efektu na sylwetce Boczka. Do mieszkania Kiepskich
Odc96.jpg

Boczek

przychodzi stara Cyganka i Ferdek kupuje od niej płyn "Łzy Wasyla" w cenie 25 zł. Trzeba je podawać w proporcji 5 kropel na kieliszek wódki, jednak Boczek wypija cały płyn na raz i staje się malutki. Ferdek i Waldek wsadzają go do pudełka po czopkach. Chcąc przywrócić Boczka do normalnych rozmiarów Ferdek poszukuje Cyganki aby kupić od niej odtrutkę. Następnego dnia Boczek wypija całe lekartstwo a Waldek zanosi go na spotkanie.

Zakończenie

Ferdek i Waldek widzą w telewizji reportaż, w którym Boczek osiąga monstrualne rozmiary i terroryzuje całe miasto. W ręku trzyma swoją narzeczoną. Następnie chce zaatakować mieszkanie Kiepskich.

Obsada


Poprzedni
Wolność przez duże W
Łzy Wasyla
2001
Następny
Kara Mustafa

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki