Świat według Kiepskich

Filtruj posty Resetuj

Kategorie

Sortuj według

  • Wszystkie
  • Obserwowane
• 1 d.

Dwa takie same artykuły

Edytując treści na wiki natrafiłem na dwa artykuły opisujące jedną osobę, chodzi mi tu dokładniej o artykuły odnoszące się do postaci Kozłowskiego z odcinka pt. Podróżnik.


Mimo różnic w nazwach artykułów (w jednym pan Kozłowski został nazwany glazurnikiem, zaś w drugim robotnikiem) to odnoszą się one do jednej i tej samej osoby.


Mam nadzieję, że ta sprawa zostanie jak najszybciej rozwiązana, bo występowanie dwóch artykułów o tej samej postaci może wprowadzać ludzi w błąd, szczególnie, że w serialu i tak jest dużo osób posiadających to nazwisko.


Z uszanowaniem Korneliusz.


0 0
• 11/27/2017

Witaj w Dyskusjach!

Dyskusje to miejsce, w którym możesz rozmawiać na swój ulubiony temat, dzielić się wiadomościami oraz pomysłami, snuć teorie i poznawać innych fanów. Zawartość twojego Forum została przekształcona w posty Dyskusji, więc nic nie zginęło.

Żeby dowiedzieć się, co jeszcze możesz tutaj znaleźć, zobacz http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Pomoc:Dyskusje.

Jeżeli jesteś administratorem tej społeczności, poznaj szczegóły jak dostosować stronę Dyskusji i dodać zasady dla innych współtwórców: http://spolecznosc.wikia.com/wiki/Pomoc:Narz%C4%99dzia_do_moderowania_Dyskusji

Miłej zabawy!
0 0
• 7/2/2016

Odejście

Witam
Wyłączam swoje konto na Wikii, ponieważ chciałbym skupić się na jednej rzeczy. Nadaję status biurokraty Stefanowi Siarzewskiemu, i chciałbym społeczności naszej podziękować za współpracę w projekcie.
Pozdrawiam i żegnam
0 4
• 4/23/2016

Usunięcie artykułu oraz grafiki na medal

Jako biurokrata i administrator Kiepscy Wiki wnioskuję o usunięcie Grafiki oraz Artykułu na medal, gdyż są one zupełnie zbędne i tworzą niepotrzebne zamieszanie.
Zapraszam do dyskusji.
0 2
• 1/3/2016

Grafika na medal - Głosowanie

W tej petycji zgłaszajcie swoje propozycje grafik na medal, podobnie jak artykuły zostaną one wyróżnione na stronie głównej.
0 5
• 1/3/2016

Artykuł na medal - Głosowanie

W tym wątku składajmy swoje propozycje artykułów na medal, zostaną one wyróżnione na stronie głównej!
0 3
• 12/29/2015

Remont encyklopedii

Witajcie,
Nastała pora, by w końcu zrobić porządek z tą wikią. Najpierw powinniśmy stworzyć nową stronę główną, oraz bardziej wypromować tą wikię.
Dalsze propozycje proszę pisać pod tym postem.
1 2
• 12/28/2015

Nowa formuła tworzenia odcinków

Witam,
Mam zamiar wprowadzić nową formułę pisania artykułów o odcinkach. Jest ona czytelniejsza i zapewne będzie ona  przydatna każdemu czytelnikowi jak i stałemu edytorowi. Niniejsza formuła jest dostępna tutaj:
Link do formuły
Pozdrawiam i życzę dalszego edytowania odcinków
1 1
• 9/28/2015

Pomoc z wikią

Witajcie!
Jestem Pio387 i jestem jednym z polskich helperów. Do moich obowiązków należy mn. in. doglądanie polskich wiki, czy potrzebują z czymś pomocy.
Dlatego jeżeli jesteście przekonani, że potrzebujecie mojej pomocy np. w wyglądzie wiki, w szablonach, nie wahajcie się zapytać o moją pomoc. Chętnie też mogę użyczyć wiki bota. Dajcie znać o tym w tym wątku, a postaram się odpowiedzieć. :)
0 0
• 7/19/2015

Zbiórka

Witam ponownie, mam zamiar zgłosić się o rozszerzenie uprawnień do CS, aby mieć uprawnienia biurokraty. Kto jest za moim pomysłem? Kto chciałby pomóc naszemu projektowi? Kto chciałby jeszcze dołączyć do administracji?
Zapraszam do wypowiadania się pod tym wątkiem ;)
1 4
• 7/15/2015

Kiepscy Wiki - czas ją ożywić!

Witajcie drodzy użytkownicy!
Jestem Dsjg205, jeden z administratorów tutejszej wiki. Mimo, że wikia ta została adoptowana, nadal nie ma wielu użytkowników. Zwracam się do wszystkich fanów ŚwK z prośbą, abyście razem z nami zaczęli edytować oraz ożywić tą wiki. Jeżeli wasi znajomi są fanami owego serialu, zaproście ich do tej wiki!
Pamiętajcie, że istnieją w górnym prawym rogu przyciski linkujące do różnych portali, m. in. Facebook.
3 6
• 6/8/2015

Przyjaciele...

Chciałbym Wam powiedzieć wiele rzeczy. Zacznijmy od tego, kieruję tę wiadomość głównie do niezalogowanych użytkowników, że na wiki działa terazczterech administratorów - oczywiście ja, Místico Kane, SzyMek oraz Dsjg205, wraz z tym wydarzeniem przypominam wam, że od dziś jest dyscyplina. Dzięki bogu, że zareagowaliśmy dosyć szybko i wiki nie została zupełnie zwandalizowana, lecz to nie o tym chciałem Was poinformować. Powołuję wszystkich użytkowników tejże wiki do utrzymywania porządku i ładu w artykułach, nie przesyłaniu niepotrzebnych plików i dodawaniu licencji przy każdym przesyłaniu plików. Na Wiki jest absolutny zakaz używania wulgaryzmów na wiki, zignorowanie tej zasady grozi zablokowaniem od miesiąca do roku. Kolejną ważną sprawą jest bezstronność. Pisząc artykuły koniecznie trzeba zachować całkowitą bezstronność wobec wszystkich postaci. W razie problemów z użytkownikiem, działaniem wiki itp. możesz skierować się do jednego z administratorów. Dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że wszyscy dostosują się do powyżej wymienionych zasad.
1 0
• 5/31/2015

Adopcja

Witam. Chciałbym za jakiś czas adoptować tę wiki. Znam się na jej systemach, poza tym dobrze by było gdyby na wiki był przynajmniej jeden aktywny biurokrata (obecnie nie ma ani jednej osoby, która posiadałaby uprawnienia sysopa). Co o tym sądzicie?
2 15